» » جلسه هم اندیشی سازگاری با کم آبی با حضور کشاورزان و باغداران حاشیه زاینده رود با همکاری آب منطقه ای استان و جهاددانشگاهی در سالن غدیر اداره ارشاد اسلامی شهرکرد برگزار شد.
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 359
  • نويسنده : user
  • تاريخ : 7 خرداد 1397, 12:00
7 خرداد 1397, 12:00

جلسه هم اندیشی سازگاری با کم آبی با حضور کشاورزان و باغداران حاشیه زاینده رود با همکاری آب منطقه ای استان و جهاددانشگاهی در سالن غدیر اداره ارشاد اسلامی شهرکرد برگزار شد.

دسته بندی : خبرها

جلسه با قرائت آیاتی از قرآن کریم توسط حجت الاسلام و المسلمین رئیسی آغاز گردیدو پس از خیر مقدم به حضار و مدعوین، آقای مهندس صبا معاونت محترم حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان در خصوص مصرف بهینه آب و مشکلات کم آبی استان به بیان مطالبی پرداختند. در ادامه آقای مهندس دهقان و مهندس فاطمی مدیران امور آب شهرستان های سامان و فارسان نیز در خصوص وضعیت منابع آبی استان و روش های سازگاری با کم آبی و شیوه های نوین کشاورزی و باغداری به منظور کاهش مصرف آب مطالبی را بیان نمودند. در ادامه برنامه دو کلیپ در خصوص شیوه های نوین آبیاری باغات که توسط دو تن از باغداران استان اجرا گردیده بود پخش گردید. سپس یکی از نمایندگان صنف کشاورزان و باغداران حاشیه زاینده رود در خصوص معضلات و مشکلات کشاورزان مطالبی را بیان نمودند و در پایان تعدادی از کشاورزان به بیان مشکلات خود پرداخته و پرسش و پاسخی بین مدیران شرکت آب منطقه ای و کشاورزان صورت گرفت.


شما وارد سايت نشده ايد. جهت ارسال نظر در سايت وارد شويد
اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد اينجا کليک کنيد.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل:
نظر شما:
دو کلمه ای را که در تصویر مشاهده می کنید وارد نمائید : *