» فرهنگ‌سازی در سازگاری با خشکسالی انجام شود
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 196
  • نويسنده : user
  • تاريخ : 30 فروردین 1397, 10:55
30 فروردین 1397, 10:55

فرهنگ‌سازی در سازگاری با خشکسالی انجام شود

دسته بندی : ---

ماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ سازی در سازگاری با خشکسالی و کمبود آب توسط متولیان امر در استان انجام شود.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - علی کاظمی 30 فروردین‌ماه در نخستین جلسه شورای اداری استان، اظهار کرد: یکی از سرمایه‌های انقلاب اسلامی و نقطه قوت برای رسیدن به موفقیت در عرصه‌های مختلف، اعتماد میان مردم و دولت است و این امر یک سرمایه اجتماعی نیز محسوب می‌شود.
وی افزود: نباید این اعتماد از بین برود و لازم است در تقویت این سرمایه کوشا باشیم.
کاظمی با اشاره به وجود چالش‌های معیشتی و اقتصادی و مشکلاتی همانند کم‌آبی که کشور با آن روبرو است، تصریح کرد: بایستی با وحدت و تلاش مضاعف، مسائل را برطرف کرد و اجازه نداد دشمنان نظام از این موضوع بهره‌مند شده و یاس و نا امیدی را در میان مردم ایجاد کنند.
وی در ادامه بر فرهنگ‌سازی در سازگاری با خشکسالی تاکید کرد و گفت: این فرهنگ سازی باید در استان توسط متولیان امر انجام شود.
کاظمی خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در جذب اعتبارات برای توسعه زیر ساخت‌ها تلاش کنند نه اینکه با پروژه‌های نیمه‌تمام در پایان سال به دنبال تخصیص اعتبارات باشند.
وی بیان کرد: خوشبختانه در سال جاری نه تنها شاهد کاهش تعداد پروژه ها نبودیم بلکه نسبت به سایر استان‌ها افزایش چشمگیری داشته است و چهارمحال و بختیاری در این زمینه در میان 10 استان برتر کشور قرار گرفته است.
کاظمی خاطرنشان کرد: در سال گذشته، 95 درصد اعتبارات تملک دارایی افزایش داشته است و پیش‌بینی می‌شود امسال نیز شاهد افزایش این اعتبارت باشیم.
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و اشتغال در استان، اضافه کرد: با وجود پتانسیل‌های فراوان در استان، برای معرفی چهارمحال و بختیاری به منظور جذب سرمایه‌گذار از هیچ کمکی دریغ نخواهد نشد و در راستای رسیدن به اهداف حمایت از کالای ایرانی نیز لازم است همگان شرایط را برای ایجاد رونق در اشتغال محیا کنند.
وی با تاکید بر حمایت از کلای ایرانی، تصریح کرد: با ایجاد انگیزه، تولید کالای استاندارد و جلوگیری از ورود کالای قاچاق می‌توان شاهد رونق مطلوبی در زمینه اشتغال و رفع رکود اقتصادی بود.
کاظمی تلاش برای رسیدن به ایجاد دولت الکترونیک و هوشمندسازی و جذب مشوق‌های سرمایه‌گذاری در استان را از مهم‌ترین برنامه‌ها در سال جاری عنوان کرد که باید به آن توجه شود.
شما وارد سايت نشده ايد. جهت ارسال نظر در سايت وارد شويد
اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد اينجا کليک کنيد.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل:
نظر شما:
دو کلمه ای را که در تصویر مشاهده می کنید وارد نمائید : *