» » جلسه هم اندیشی اطلاع رسانی با حضور معاون محترم اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان در شرکت آب منطقه ای
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 55
  • نويسنده : user
  • تاريخ : 9 مرداد 1398, 09:35
9 مرداد 1398, 09:35

جلسه هم اندیشی اطلاع رسانی با حضور معاون محترم اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان در شرکت آب منطقه ای

دسته بندی : خبرها

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای روز چهارشنبه نهم مرداد ماه جلسه هم اندیشی در راستای کاهش جرائم منابع آبی با حضور معاون محترم اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان دردفتر مدیرعامل اینشرکت تشکیل شد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای برگزاری چنین جلساتی در راستای هم افزایی و تبادل نظر دانست و گفت: این شرکت از هر ایده ای برای پیشگیری از وقوع جرائم آبی حمایت میکند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در راستای کاهش چاه های غیر مجاز اعلام کرد: استان چهارمحال و بختیاری دارای کمترین تعداد چاه غیرمجاز در کشور است. وی در همین راستا بر لزوم ارتقاء روحیه اجتماع محوری در جامعه تاکید و ازافزایش روحیه فرد محوری در جامعه انتقاد کردند. موسوی همچین بیان کرد: در مورد مسئله آب نیازمند آموزش و بینش است، دوره آموزش در مورد مسائل حیاتی و مهم از طریق بروشور و تراکت و... گذشته است باید جلسات با اشتیاق و شور برگزار شوند تا مردم استقبال کنند و تاثیر مثبتی داشته باشد و در ادامه به تاثیر نگرش بر عملکرد مردم در مورد مسئله آب اشاره کرد و گفت: ما برای آموزش پایه ای و تخصصی در مورد مسئله آب نیازمند مربیان آموزشی هستیم که هم آموزش دیده باشند هم بتوانند به خوبی به مردم آموزش دهند.

موسوی افزود: انجام کارها صرفا به خاطر داده های آماری اگر خیانت نباشد غفلت است، وی بیان کرد: باید سعی شود ازتولیداتی با محتوای فرهنگی و هنری در مورد آب و حفاظت از آن برای پخش در جلسات مختلف اعم از استانداری ، آموزش و پرورش و... استفاده کرد و با برگزاری همایش های مختلف در سازمان های متفاوت فرهنگ سازی و مردم را آگاه کرد.

سرپرست مدیریت روابط عمومی به تشریح طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب پرداخت و سپس توضیحاتی در مورد پروژه اطلاع رسانی ارائه داد. عدنانی بر لزوم بسیج همه جانبه برای حفظ و حراست از منابع آبی تاکید کرد.

رئیس گروه احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی بیان کرد: طرح احیا و تعادل بخشی با نگرش منفعت به عام است. کیانپور افزود: این پروژه فردمحور نیست و اجتماع محور است. موسوی در تایید سخنان کیانپور به اصل 45 قانون اساسی اشاره کرد.

در پایان علی اکبر صبا معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای به بیان مسائل و ارائه پیشنهادات در رابطه با پیشگیری از جرائم آبی پرداخت از جمله به لزوم تهیه آرشیو از کلیه فیلم ها و کلیپ های آموزشی که در حوزه عمل وزارت نیرو در مباحث آگاهی سازی و اطلاع رسانی حفاظت منابع آب تهیه شده اند و در اختیار قرار دادن آنها برای کلیه ادارات استانی جهت پخش در جلسات و همایش ها اشاره نمود. وی همچنین بحث پرورش مربیان ناجی آب با همکاری معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری را پیشنهاد نمود.

شما وارد سايت نشده ايد. جهت ارسال نظر در سايت وارد شويد
اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد اينجا کليک کنيد.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل:
نظر شما:
دو کلمه ای را که در تصویر مشاهده می کنید وارد نمائید : *