» » فراخوان وزارت نیرو برای جلب همکاری سمن‌های‌ حوزه آب، انرژی و محیط‌ زیست
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 115
  • نويسنده : user
  • تاريخ : 27 بهمن 1397, 23:40
27 بهمن 1397, 23:40

فراخوان وزارت نیرو برای جلب همکاری سمن‌های‌ حوزه آب، انرژی و محیط‌ زیست

دسته بندی : خبرها

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، همکاری میان سازمان‌های دولتی و سازمان‌های مردم نهاد فعال در زمینه‌های آب، انرژی و محیط زیست از بنیان‌های ضروری برای مدیریت پایدارسازی منابع آب و انرژی است. از این رو مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو برای حرکت در مسیر پایدارسازی منابع آب و انرژی در نظر دارد مشارکت فعال سمن‌های حوزه آب، انرژی و محیط زیست را جلب نماید.
براین اساس سازمان‌های مردم نهادی که مایل به همکاری با مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو هستند باید تا تاریخ 28 اسفندماه سال جاری اطلاعاتی از قبیل «مدارک نشان دهنده ثبت سمن در مراجع قانونی، اساسنامه، آدرس دفتر یا پایگاه اینترنتی، تلفن و ایمیل ارتباط با سمن»، «مدارک نشان دهنده فعال بودن از جمله فهرست فعالیت‌های انجام شده در زمینه آب، انرژی و محیط زیست» و «فهرست اعضای فعال با مشخصات تخصص و نوع همکاری و فعالیت اعضا» را برای این مرکز ارسال کنند.
همچنین سمن‌های آماده همکاری می‌توانند ایده‌های خود را نیز برای همکاری با وزارت نیرو به مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی این وزارتخانه ارسال کنند.
 اولین نشست توسعه همکاری با سمن‌ها
این مرکز بعد از دریافت مدارک سمن‌ها، اولین نشست وزارت نیرو و سمن‌های حوزه آب، انرژی و محیط زیست را برنامه‌ریزی و در بهار سال آینده برگزار خواهد کرد؛ برنامه و محتوای این نشست با همکاری خود سمن‌ها تدوین خواهد شد.
سمن‌های آماده همکاری می‌توانند مدارک خود را تا 28 اسفندماه به آدرس: تهران، خیابان ولی‌عصر(عج)، ابتدای بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (نیایش)، پلاک 4 – ساختمان وزارت نیرو، طبقه پنجم، مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی. کدپستی: 1996833913 ارسال کنند.
شما وارد سايت نشده ايد. جهت ارسال نظر در سايت وارد شويد
اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد اينجا کليک کنيد.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل:
نظر شما:
دو کلمه ای را که در تصویر مشاهده می کنید وارد نمائید : *